Maco Racing Team

Gregg Black hovorí o testoch v Magny Cours

V dňoch 29. a 30. marca sa náš tím zúčastnil testovania v Magny Cours, kde sa budú v polovici apríla konať úvodné preteky MS. Náš nový pretekár Gregg Black sa na svojich stránkach www.greggblack.com zdôveril so svojimi dojmami o svojom prvom pôsobení s naším tímom.

„Podmienky boli pre premenlivé počasie náročné, mojím cieľom bolo zvyknúť si na Yamahu R1 a najmä na 16,5-palcové pneumatiky, keďže v predchádzajúcich rokoch som jazdil na 17-palcových,“ vraví Gregg. „Bol som príjemne prekvapený výkonom motocykla a efektivitou tímu, ich motocykel je veľmi dobre vybavený. Tieto prvé testy po zimnej prestávke sú hlavne o tom dostať sa po štyroch mesiacoch bez pretekov späť do tempa.“

„Počas týchto dvoch dní sme jazdili dvaja, ja a Gregory Junod, Jason Pridmore sa k nám pripojí priamo na Bol d´Or. Vďaka tomu sme mohli každý odjazdiť sto kôl, pracovalo sa na rôznych nastaveniach, skúšali sme zmesi pneumatík, všetko preto, aby sme boli čo najlepšie pripravení na podujatie Bol d´Or, ktoré sa tu koná 16. a 17. apríla. Som vďačný tímu za ich pohostinnosť a všetkým mojim sponzorom, ktorí za mnou stoja,“ dodáva na záver Gregg na svojich stránkach www.greggblack.com.

Foto: www.greggblack.com

Partneri

Chceš nás podporiť?

Staň sa našim partnerom