Maco Racing Team

Už sme v Macau!

AKTUALIZOVANÉ – Počas nadchádzajúceho týždňa sa v Macau uskutoční 61. ročník mimoriadne populárneho podujatia Macau Grand Prix na tamojšom mestskom okruhu, kde svoje preteky odjazdia automobily aj motocykle. Na mieste je už pripravený aj náš tím Yamaha Maco Racing, o ktorého účasti sme písali pred pár dňami.

Ako sme už spomenuli, slovenský tím sa na štarte objaví v spolupráci s tímom CF Racing 32, pričom kompletné technické zabezpečenie má na starosti práve tím Yamaha Maco Racing. Pretekári André Pires z Portugalska a Allann-Jon Venter z Južnej Afriky sa tak v štartovej listine predstavujú za tím CF32 / Maco Racing Team. Samotné preteky motocyklov sa uskutočnia v sobotu 15. novembra.

Dnes bol na programe oficiálny deň s predstaveniami zúčastnených, ktorý však narušil dážď. Verme, že počasie nepokazí samotné dianie na pretekárskej trati a diváci budú mať možnosť vidieť krásne preteky. Zatiaľ vám pre priblíženie atmosféry prinášame aspoň krátku galériu.

TV prenos z pretekov budú vysielať stanice Fox sports a britský Eurosport, z ktorého vám prinášame náhľad vysielania pretekov v Macau (kliknite na obrázok):

Podrobný program tímu CF32 / Maco Racing si môžete pozrieť aj vy, stiahnete si ho tu…

Podrobné informácie o podujatí nájdete na oficiálnej stránke www.macau.grandprix.gov.mo.

 

Partneri

Chceš nás podporiť?

Staň sa našim partnerom