Maco Racing Team

Do roku 2009 s novým názvom – BK Maco Racing Team

Pre rok 2009 sme zmenili dizajn našej stránky, na ktorej sa budete dozvedať čo najčerstvejšie správy o dianí v našom tíme, či už pri príprave na preteky, alebo priamo počas samotných pretekov.

Jednou z dôležitých noviniek je doplnenie názvu nášho tímu, ktorý bude v roku 2009 znieť BK Maco Racing. Spoločnosť BK Group je už druhý rok naším generálnym partnerom a na chode nášho tímu sa podieľa nielen finančne, ale aj organizačne. Máme presne rozdelené úlohy a naša úspešná spolupráca bude mať logicky aj spoločný názov, teda BK Maco Racing.

Čo sa týka jazdeckého obsadenia, tak v našom tíme pokračuje majster sveta z roku 2003 Američan Jason Pridmore. Druhým pretekárom je Španiel Daniel Ribalta Bosch, víťaz 24-hodinovky Le Mans z roku 2006, ktorému patrí z minulého roka tretie miesto v majstrovstvách sveta.

Partneri

Chceš nás podporiť?

Staň sa našim partnerom