Maco Racing Team

Denis Bouan, Massimo Roccoli a Conor Cummins v tíme Maco Racing

V slovenskom tíme Maco Racing už majú troch pretekárov, ktorí ho budú reprezentovať vo vytrvalostných majstrovstvách sveta Endurance. Už 20. apríla na podujatí Bol d´Or by mali v tíme jazdiť celkom noví traja pretekári.

Nedávno sme vám predstavili prvého známeho pretekára, ktorým je Francúz Denis Bouan, dnes sme z tímu dostali informácie o ďalších dvoch skvelých jazdcoch.

Druhým pretekárom tímu je 28-ročnýTalian Massimo Roccoli, ktorý v minulosti žiaril v Majstrovstvách sveta Supersportov, pričom v roku 2006 vybojoval víťazstvo v talianskom Misane. Okrem toho na pódium v MS postavil ešte sa dva razy a pre našich fanúšikov je známy aj ako bývalý pretekár českého tímu Intermoto. Okrem toho je aj trojnásobným talianskym šampiónom v Supersportoch.

Tretím jazdcom je populárny pretekár prírodných okruhov, 26-ročný Conor Cummins, žijúci na ostrove Man. V roku 2006 získal na Tourist Trophy na Mane nováčikovskú trofej a zároveň ako najmladší pretekár histórie prekonal na tomto náročnom prírodnom okruhu hranicu 120 míľ za hodinu. Odvtedy získal rad víťazstiev a pódiových umiestnení na najnáročnejších prírodných okruhoch, okrem TT IOM aj na podujatiach North West 200, Ulster GP, Macau GP a mnohých ďalších.

Tím Maco Racing bude už o niekoľko dní testovať na Slovakia Ringu spolu s Bouanom a Cumminsom.